O mnie

Nazywam się Teresa Krawczyk. Z wykształcenia nie jestem ekonomistą, ale staram się na poważnie zajmować domowymi finansami i inwestycjami. Razem z mężem aktywnie inwestuję w lokaty oraz na kokos.pl. Staramy się również wspólnie poszukiwać innych alternatywnych sposobów pomnażania kapitału, aby dywersyfikować nasz portfel inwestycyjny. Oboje z mężem raczej nie wierzymy w państwowe emerytury, dlatego też już w tym momencie (jesteśmy w okolicach trzydziestki) staramy się budować własne zaplecze finansowe na przyszłość.

W artykułach, które publikuję na tym blogu staram się przedstawiać pomysły inwestycyjne, własne doświadczenia oraz promocje bankowe godne uwagi. Przedstawiać będę również raporty dotyczące tego co udało się nam osiągnąć na polu inwestowania.

Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami i nie mogą stanowić rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Odwiedzająca tę stronę osoba podejmuje decyzję w co inwestować pieniądze na własną odpowiedzialność.

Zapraszam do lektury bloga. Jeśli masz jakiekolwiek pytania / propozycje to pisz do mnie śmiało poprzez zakładkę kontakt.